HESABIM
GİRİŞ YAP

Hoşgeldiniz! Hesabınıza buradan giriş yapabilirsiniz.ya da
YENİ HESAP OLUŞTUR

Bilgilerinizi girerek yeni bir hesap edinebilirsiniz.HİZMETLERİMİZ

  • sebil ve ütü
  • ütü
  • ütü2
  • q
  • 8
  • 9
  • 10
  • u
  • çamaşır makinesi
  • ev aletleri

 

EVİMİZİN YÖNETİMİ

Evimiz bir sorumlu ve iki yardımcıdan oluşan üç kişi tarafından yönetilmektedir. Evimizde 7 gün 24 saat en az bir yönetim sorumlusu bulunmaktadır. Yönetim sorumlusu; evin güvenliği, temizliği, kahvaltı hizmetinin yürütülmesi, çamaşır işlerinin organizasyonu ve benzeri idari işlerin aksatılmadan yürütülmesini sağlamaktadır. Ayrıca konuklarımızın  giriş-çıkışlarını kontrol eder, gelen postaları kabul eder.

KAHVALTI

Evimizin bir katı mutfak, kahvaltı salonu, etüt salonu ve kafeteryaya ayrılmıştır. Hafta içi hergün 07.00 - 09.00, haftasonu 9.00 - 11.00 saatleri arasında  kahvaltı hizmeti sunulur. Kahvaltı içeriği konuklarımızın görüşleri alınarak düzenlenmektedir. Günün belirli saatlerinde çay hizmeti verilmektedir.

AKŞAM YEMEĞİ

Evimizin konukları için her akşam ücretsiz olarak akşam yemeği hizmeti de bulunmaktadır. Her akşam çorba, ana yemek ve meyveden oluşan akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Yemeklerimiz KademEv çalışanları tarafından kendi mutfağımızda her gün taze olarak hazırlanmaktadır. 

İNTERNET

Evimizde konuklarımız için kablosuz internet bağlantısı vardır. Adil kullanım sınırlarını aşmamak kaydıyla tüm konuklarımızın kullanımına 7 gün 24 saat açıktır.

GÜVENLİK

Konağımız 21 kişilik kapasiteye sahip ve korunaklı bir konumda bulunan bir yapıdır. Konağımızın bahçe girişindeki güvenlik odasında bir idari personel tüm giriş çıkışları gözetmektedir. Ev içine ziyaretçi kabul edilmemektedir.Ayrıca evimizde konaklayan tüm misafirlere birer elektronik kart verilecektir.

TEMİZLİK

Evimizde tüm ortak alanlar ve  odaların temizliği ev yönetimi tarafından, belirlenen bir programa göre yapılmaktadır. Toplam 4 kat ve 7 konuk odasından oluşan evimizin tüm pencereleri de yine bir program çerçevesinde düzenli olarak temizletilmektedir.

ÇAMAŞIRHANE

Çamaşırhane her odanın konukları için haftanın belirli bir günü kullanılmak üzere devamlı hizmet etmektedir. Evimizde yeterli sayıda ütü sabit konumlarda konuklarımızın hizmetine sunulmuştur.

TEKNİK SERVİS

Teknik servis ekibi, bina tesisatının koruyucu bakımını yapmakta ve bina içinde oluşabilecek günlük arıza onarım hizmetini vermektedir.

ISINMA, KLİMA VE SICAK SU

Evimizde ısınma merkezi kalorifer sistemiyle yapılmaktadır. Tarihi konak olduğundan yaz aylarında klima ihtiyacı duyulmamaktadır. Evimizin her bir odasında bulunan banyolarda 24 saat kesintisiz sıcak su sağlanmaktadır. Ayrıca koridorlarda fazladan üç adet banyo wc vardır.

GARDROP VE ÇALIŞMA MASALARI

Üç kişilik olan odalarımızda her konuğumuz için bir gardrop ve bir çalışma masası bulunmaktadır. Konuklarımız valizlerini gordroplarının üstünde veya valizler için ayrılmış alanda koruyabilmektedirler.