HESABIM
GİRİŞ YAP

Hoşgeldiniz! Hesabınıza buradan giriş yapabilirsiniz.ya da
YENİ HESAP OLUŞTUR

Bilgilerinizi girerek yeni bir hesap edinebilirsiniz.HİZMETLERİMİZ

  • Ortak Alan
  • Ortak Alan 2
  • Ortak Alan 3
  • Ortak Alan 4
  • Ortak Alan 5
  • Ortak Alan 7
  • Ortak Alan 8
  • Ortak Alan 9
  • Ortak Alan 10
  • Öğrenci Kaydı

 

EVİMİZİN YÖNETİMİ

Evimiz bir sorumlu personel tarafından yönetilmektedir. Yönetim sorumlusu; evin güvenliği, çamaşır işlerinin organizasyonu ve benzeri işlerin aksatılmadan yürütülmesini sağlamaktadır. Ayrıca konuklarımızın giriş-çıkışlarını kontrol eder, gelen postaları kabul eder.

KAHVALTI VE YEMEK

Evimizin bir katı mutfak, kahvaltı salonu, etüt salonu ve kafeteryaya ayrılmıştır. Evimiz, konaklayanların kendi kahvaltı ve akşam yemeklerini kendilerinin hazırlayabileceği geniş bir mutfak imkanına sahiptir.

İNTERNET

Evimizde konuklarımız için kablosuz internet bağlantısı vardır. Adil kullanım sınırlarını aşmamak kaydıyla tüm konuklarımızın kullanımına 7 gün 24 saat açıktır.

GÜVENLİK

Konağımız MAKSİMUM 7 kişilik kapasiteye sahip ve korunaklı bir konumda bulunan bir yapıdır. Konağımızın bahçe girişindeki güvenlik odasında bir idari personel tüm giriş çıkışları gözetmektedir. Ev içine ziyaretçi kabul edilmemektedir.

TEMİZLİK

Evimizde tüm ortak alanlar ev yönetimi tarafından, belirlenen bir programa göre yapılmaktadır. Odaların temizlik, tertip ve düzeni ise konaklayanın kendi sorumluluğundadır ancak denetimi ev yönetimimiz tarafından yürütülmektedir. Toplam 4 kat ve 6 konuk odasından oluşan evimizin tüm pencereleri de yine bir program çerçevesinde düzenli olarak temizletilmektedir.

ÇAMAŞIRHANE

Çamaşırhane her odanın konukları için haftanın belirli bir günü kullanılmak üzere devamlı hizmet etmektedir. Evimizde yeterli sayıda ütü sabit konumlarda konuklarımızın hizmetine sunulmuştur.

TEKNİK SERVİS

Teknik servis ekibi, bina tesisatının koruyucu bakımını yapmakta ve bina içinde oluşabilecek günlük arıza onarım hizmetini vermektedir.

ISINMA, KLİMA VE SICAK SU

Evimizde ısınma merkezi kalorifer sistemiyle yapılmaktadır. Tarihi konak olduğundan yaz aylarında klima ihtiyacı duyulmamaktadır. Evimizin her bir odasında bulunan banyolarda 24 saat kesintisiz sıcak su sağlanmaktadır. Ayrıca koridorlarda fazladan üç adet banyo wc vardır.

GARDROP VE ÇALIŞMA MASALARI

Odalarımızda her konuğumuz için bir gardrop ve bir çalışma masası bulunmaktadır. Konuklarımız valizlerini gordroplarının üstünde veya valizler için ayrılmış alanda koruyabilmektedirler.