HESABIM
GİRİŞ YAP

Hoşgeldiniz! Hesabınıza buradan giriş yapabilirsiniz.ya da
YENİ HESAP OLUŞTUR

Bilgilerinizi girerek yeni bir hesap edinebilirsiniz.EVİMİZ

  • merdivenler
  • Evimiz
  • Evimiz 2
  • Evimiz 3
  • Evimiz 4
  • Evimiz 4
  • Evimiz 5

 

KademEv Fatih ilçesinde hizmet veren, 6 adet özel banyolu misafir odası, 1 etüt salonu, 1 yemek salonu, 1 mutfak, 4 bağımsız lavabo ve banyo ve 1 çamaşır odası ile KademEv İstanbul'da uzun süre ile konaklamak isteyen kadın misafirler için kendilerini evlerinde hissedecekleri bir konaklama imkanı sunuyor.

KademEv Fatih semtinin en merkezi bölgesinde yer alıyor. İstanbul Üniversitesi'ne ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi binasına 5 dakika yürüme mesafesinde, Fatih İtfaiyesi'nin ve tarihi Bozdoğan Kemeri'nin bir sokak arkasında bulunan KademEv hem merkezi hem de güvenli bir semtte ikamet etmenin ayrıcalığını sunuyor. 

İstanbul’da yaşamanın en temel zorluklarından biri olan trafik KademEv’de ikamet edenler için bir sorun olmaktan uzak. Zira KademEv M2 Yenikapı-Hacıosman metrosuna 10 dk yürüme mesafesinde bulunuyor. M2 metrosu aynı zamanda kolaylıkla Marmaray bağlantısı yapılabilen bir hat olduğundan Marmaray kullanmak isteyecek konuklarımız için de oldukça uygun bir konumda bulunuyoruz.

Evimiz Fatih’in en işlek caddelerinden biri olan Fevzipaşa Caddesi’nin yalnızca iki sokak içerisinde. Bu sebeple hem otobüs duraklarına adım mesafede, hem de kalabalık ve gürültüden korunaklı bir konumda bulunuyor. Fevzipaşa Caddesi üzerindeki Fatih İtfaiye İETT durağı KademEv’e sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde. Bu duraktan Beşiktaş, Eminönü, Vezneciler, Taksim, Kazlıçeşme, Eyüpsultan gibi semtlere ulaşabileceğiniz çok sayıda otobüse ulaşmanız mümkün.

Evimiz Refah Sokak üzerinde bulunan 3 katlı tarihi bir konak. Geçtiğimiz 2 sene içerisinde restorasyon gördü ve 2019 senesinde hizmete açıldı. 6 bağımsız odası ile KademEv İstanbul’da uzun süreli ikamet etmek isteyen kadın misafirler için hizmet veriyor. Evimizdeki hizmetler 1 yetkili personel tarafından yürütülüyor. İstanbul’daki konaklama sürenizin ev sıcaklığında ve samimiyetinde geçmesi için özenle çalışan personelimiz  bu yılki konukları için hazırlık yapıyor.

İstanbul’da uzun süreli ikamet etmek isteyen üniversite lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, resmi ve özel kurum çalışanları gibi pek çok kişi için oldukça avantajlı bir ikametgah sunan KademEv; güvenli ortamı, ev samimiyetindeki şık tarihi binası, güleryüzlü ve ilgili çalışanları, ulaşım açısından oldukça elverişli konumu ile konaklamak için aradığınız adres olabilir. 

Sitemizdeki telefon ve adres bilgileri vasıtasıyla bizimle irtibata geçin, evimizi ziyaret edin ve dilerseniz konuğumuz olun!